27
cze

Po jednorocznej przerwie w turnieju Solidarności, spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi związanymi z pandemią COVID-19, w dniu 19 czerwca 2021 roku rozegrana została szósta edycja turnieju. Pomimo upalnego dnia, wymagającego od zawodników ekstremalnego wysiłku, widowiskowość wielu pojedynków wprawiała w zachwyt wszystkich obserwatorów. Nic dziwnego – uczestnikami byli między innymi zawodnicy super l pierwszej ligi tenisa stołowego. Zwycięzcą turnieju został Tomasz Tomaszuk, któremu uległ w pojedynku finałowym Artur Daniel. Miejsce trzecie zajął Adrian Więcek, przed Bartoszem Szarmachem. Dzięki głównemu sponsorowi PZU, NSZZ „Solidarność”, Lasom Państwowym, firmie brokerskiej MENTOR oraz KS Darz Bór Karnieszewice, zwycięzcy oraz uczestnicy turnieju zostali obdarowani cennymi nagrodami, z atrakcją kulinarną włącznie.

Plik do pobrania: kliknij tutaj